SDBiH LUKAVAC: Sretan dan Općine Lukavac!

18. septembar je Dan Općine Lukavac. U povodu ovog važnog dana već treću godinu zaredom Općinski načelnik i Općina Lukavac organizuju Dane Općine Lukavac u okviru kojih organizuju niz različitih kulturnih i javnih manifestacija za različite ciljane skupine građana. I ove godine program obilježavanja Dana općine Lukavac je bogat brojnim sadržajima koji imaju za cilj jačanje osjećaja povezanosti lokalne samouprave i njenih građana. Evidentno je da se naša općina u zadnje četiri godine razvija u svakom području djelovanja, a grad Lukavac polako poprima izgled lijepog i uređenog grada na radost svih stanovnika općine. Taj trend rasta i razvoja naše općine je rezultat vizije i misije našeg načelnika Edina Delića na kojeg je OO SDBiH posebno ponosna.

U povodu ovoga svečanog dana OO SDBiH Lukavac upućuje iskrene čestitke našem Općinskom načelniku, svim uposlenicima Općine Lukavac, Općinskim vijećnicima i svim građanima naše općine.